Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Шеф(Ш) в работно време пише по скайпа на секретарката(С): Ш: Хващам твоята тънка талия... С: Ъ-ъ-ъ...Господин Бончев, какво става? Ш: Обръщам те с гръб... С:... Ш: Бавно минават ръцете ми към раменете ти... Ш: Навеждам те... Ш: На задна... Ш: И казвам... Ш: МАМКА ТИ! КЪДЕ СА ОТЧЕТИТЕ?????
Други 2,210 прегледа
Следващ →

Още вицове

Отишъл един млад чукча в казармата. Излязал след 2 години и се върнал в родното село. Питали го за руския народ да разкаже нещо. - Руски човек - глупав човек! 1 година ме мисли за жена!!! Нямам време, за да ненавиждам тези, които ме ненавиждат, защото съм прекалено зает да обичам тези, които ме обичат! Двама пенсионери разговаряли: - Как си, как си? - Мани, вече нищо не ми става! - Ами тогава отиди при нашия кмет, нали той се хвали, че каквото каже - това става. Малкият Иванчо, се прибира в къщи и казва на майка си. - Днес написах на дъската една дума с 3 букви. Майка му без да го пита му удря един шамар. Иванчо седи и плаче. Прибира се баща му и го пита защо плаче. - Днес написах на дъската една дума с 3 букви, а мама ми удари шамар. - Каква дума написа? - Дом. Бащата отива при майката, удря и шамар и казва. - За дома, трябва да мислиш, за дома... Ако съдбата е спряла да ви се усмихва, опитайте да я разсмеете.