Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Министерството на здравеопазването предупреждава: злоупотребата с виртуалния живот може да доведе до реални хемороиди!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Черен хумор
РЕКЛАМА - РЕКЛАМА - РЕКЛАМА - В продажба се появява нов крем за мъже, напълно заменящ жените! Инструкцията за употреба гласи: Нанасяйте крема на тънък слой върху член и втривайте до пълно удовлетворяване.
Черен хумор
03.10.2017
1,710 прегледа
Следващ →
Още вицове
Да осъзнаеш, че последната чаша(бутилка) е била излишна, може само ако си я изпил.
Човек звънял на шефа си, но на телефона се обадила жена му: - Опасявам се, че той умря миналата седмица - обяснила тя. На следващия ден човека пак се обадил и поискал да говори със шефа. - Казах ти - отвърнала жената - умря миналата седмица. На следващия ден той се обадил отново и пак поискал да говори със шефа си. Този път съпругата се разстроила и се разкрещяла: - ДВА ПЪТИ ТИ КАЗАХ, ЧЕ МЪЖА МИ, ТВОЯ ШЕФ, УМРЯ ПОСЛЕДНАТА СЕДМИЦА! ЗАЩО ПРОДЪЛЖАВАШ ДА СЕ ОБАЖДАШ? - Защото - отвърнал смеейки се - просто ми харесва да го чувам.
Ако в бензиностанциите се пазаруваше както в българските аптеки: -Добър ден! Заредете ми гориво. -Какво да бъде? Бензин или дизел? -Май бензин беше. -Какъв вид да бъде? -Безоловен, оловния ми цапа ауспуха и мирише лошо. -Вече не се произвежда бензин с олово, от няколко години. Аз Ви питах 95 или 98 да сложа? -Ами не знам, има ли някаква разлика? 98 трябва да е по-пречистен, нали? -Добре. -Уф, ама той бил скъп. Сложи ми 95, пет килограма! -Господине, бензина се мери с литри, пет литра ли желаете? -Слагай там, ти знаеш...Взел съм само 4 лева, ще ми стигнат ли? -Не, само за 2 литра имате пари. -Големи скъпари сте тук! Сложи ми само 400 грама, за да ида до другата бензиностанция, там направо сипват, без да ми задават глупави въпроси.
Студентски изпит. Професорът: - Ей, вие тримата! Престанете да си предавате един на друг тази бележка! - Това не е бележка - казва един от тях. Ние играем карти. - О, извинете, че ви прекъснах играта!
Доброто утро започва с обеда.