Седят няколко мутри в сауната. Звъни мобифон. Един от тях се приближава и го вдига:
- Ало, да, скъпа... в сауната... с момчетата... да... до към 11. Какво да си купиш? Рокля? 1000 долара? Защо ти е нова рокля? Ще ходиш на театър... добре де, добре, знаеш ли къде са парите? Купи си!
След малко пак се звъни. Същият вдига отново:
- Ало, да, скъпа... в сауната... с момчетата... да... до към 11. Какво да си купиш? Палто? Защо ти е десето палто? Заминаваш в планината? 50 000? Добре, знаеш къде са парите.
След известно време отново се звъни и пак той вдига:
- Ало, да, скъпа... в сауната... с момчетата... да... до към 11. Какво да си купиш? Кола? Защо ти е шеста кола? Да се изфукаш пред майка cи? Колко? 300 000? Добре де, купи си, знаеш къде са парите.
Сваля телефона от ухото си и пита:
- Абе пичове, на кой е тоя телефон, бе?
Мъж седи в бар. Влиза монахиня, която отива при него и му казва:
- Как не ви е срам да седите в това място на порок и разврат?
- Но тук няма никакъв разврат, сестро ...
- Анна - гневно го допълва монахинята.
- Да, сестро Анна, тук няма разврат. Аз просто си седя и пия.
- Това е противно на Бога.
- А вие откъде знаете, опитвали ли сте някога?
- Ами не...
- Тогава как може да го твърдите, сега ще ви почерпя една водка, за да опитате.
- Не, не може, какво ще си кажат хората ако ме видят да пия...
- Ще помоля бармана да ви сипе в чаена чаша.
Монахинята се съгласила макар и трудно.
Отива мъжът на бара и казва на бармана:
- Две чаши водка, но ако може едната да я сипете в чаена чаша.
Барманът възкликва:
- АМА КАКВО, СЕСТРА АННА ПАК ЛИ Е ТУК?!?!