Иванчо към майка си:
- Мамо, днес ме вика директорът на училището и ме пита имам ли по-малки братя и сестри. Казах му че нямам.
- Правилно си отговорил. А той какво каза?
- Нищо, само че много се зарадва…
Секретарка нахълтва в кабинета на шефа си и казва:
- Шефе! Имам две новини за теб. Едната е добра, а другата лоша. С коя да започна?
- Давай добрата!
- Шефе! Ти не страдаш от безплодие.....