Майката праща детето за мляко. Малчуганът влиза в магазина, поставя тубичката на тездяха и казва:
- Мама ме прати за мляко.
- Цялата ли да я напълня?
- Мама каза - цялата.
Продавачката налива млякото и пита:
- А паричките?
- Мама каза - парите са в тубичката...
Иванчо спокоЙно си онанирал в стаята си когато изведнъж майка му влетяла в стаята и учудено го попитала:
- Иванчо, какво правиш?
- Как какво мамо, тренирам за BigBrother.