Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Едно момченце плаче: - Какво се е случило, миличко? - Мама отиде и ми удави всичките котенца. - Ооо, това наистина е ужасно! - Да... ама..тя ми беше обещала аз да го направя.
Черен хумор 1,806 прегледа
Следващ →

Още вицове

Отива един човек в командировка в друг град. Настанил се в хотела, но вечерта много силно го заболяла главата и решил да излезе и да потърси денонощна аптека. Излязъл на улицата и пита първия минувач къде може да намери аптека, а онзи започнал: - Значи, братле като тръгнеш оттук и все направо ще вървиш. На втората пресечка ще завиш на ляво и после на първата в дясно. Ще видиш една голяма сграда, ще я подминеш и след това ще завиеш в ляво. Там има един висок блок. В първя вход на втория етаж живее Пена и съм я чукал. А аптека къде има не мога да ти кажа . . . Говорят си трима бащи. Първият: - Вчера намерих в джоба на 15-годишната си дъщеря кутия цигари, а изобщо не знаех, че пуши. Вторият: - Аз пък намерих в джоба на моята 14-годишна дъщеря спринцовка и изобщо не съм предполагал, че се боцка. Третият: - Ох, и аз вчера намерих в джоба на моята 13-годишна дъщеря презерватив. И понятие съм нямал, че тя има член. Две приятелки си говорят: - Провървя й на Петя: ходи заедно с мъжа си на Канарските острови! - А на Мими още повече: ходи там без мъжа си! - Искате ли чай? - Не пия чай. - Тогава кафе? - Не пия кафе. - Джин с тоник? - Не пия тоник. Жена влиза при лекар. -Докторе, когато мисля винаги се изчервявам. -Ами тогава мислете за друго.