Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Едно момченце плаче: - Какво се е случило, миличко? - Мама отиде и ми удави всичките котенца. - Ооо, това наистина е ужасно! - Да... ама..тя ми беше обещала аз да го направя.
Черен хумор 1,808 прегледа
Следващ →

Още вицове

В Североизточна България отново рязко се е повишила безработицата, предаде бившият ни кореспондент от Добрич. Събрали се трима борци и започнали да се хвалят. Първия: - Леле браточки, кво BMW си купих. Ракетааа направо. Дига по 280 км. в час! Втория: - Тва е нищо бе, мойто Ферари дига по 320 км. в час! Третия. - Аз пък си купих самолет. - И колко вдига? - 1500км/ч. Другите отговарят: - Ееее стига бе, той още малко ще литне бе! Президента на среща с Агенцията за чуждестранни инвестиции: - Е, как е? Идват ли напоследък чужди инвестиции в България? - Да, но от време на време ги хващат митничарите... - оплакали се от Агенцията. Наташа Ростова и поручик Ржевски си говорят: - Поручки, родителите ми заминават на вилата този уикенд! - Аха, добре. - И аз ще бъда сама вкъщи! - Добре. - Цяла нощ ще бъда сама! - Добре де. - Ще спа абсолютно сама в леглото! - Е, хубаво де. - Поручик, ще дойдете и ще ме изчукате? - А... ами да... разбрах намека Ви! Мисля, че съм алергичен към зелеви сърмички. След като изядох 50, почнах да се подувам.