Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Каква е разликата между жената и хладилника? - Хладилника не писка когато пъхаме месо в него!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Черен хумор
Едно момченце плаче: - Какво се е случило, миличко? - Мама отиде и ми удави всичките котенца. - Ооо, това наистина е ужасно! - Да... ама..тя ми беше обещала аз да го направя.
Черен хумор
03.10.2017
1,808 прегледа
Следващ →
Още вицове
В Североизточна България отново рязко се е повишила безработицата, предаде бившият ни кореспондент от Добрич.
Събрали се трима борци и започнали да се хвалят. Първия: - Леле браточки, кво BMW си купих. Ракетааа направо. Дига по 280 км. в час! Втория: - Тва е нищо бе, мойто Ферари дига по 320 км. в час! Третия. - Аз пък си купих самолет. - И колко вдига? - 1500км/ч. Другите отговарят: - Ееее стига бе, той още малко ще литне бе!
Президента на среща с Агенцията за чуждестранни инвестиции: - Е, как е? Идват ли напоследък чужди инвестиции в България? - Да, но от време на време ги хващат митничарите... - оплакали се от Агенцията.
Наташа Ростова и поручик Ржевски си говорят: - Поручки, родителите ми заминават на вилата този уикенд! - Аха, добре. - И аз ще бъда сама вкъщи! - Добре. - Цяла нощ ще бъда сама! - Добре де. - Ще спа абсолютно сама в леглото! - Е, хубаво де. - Поручик, ще дойдете и ще ме изчукате? - А... ами да... разбрах намека Ви!
Мисля, че съм алергичен към зелеви сърмички. След като изядох 50, почнах да се подувам.