Говорят си двама боксьори, лека категория и тежка категория. Тежката категория:
- Прибирам се вкъщи, а там жена ми с любовник. Бам - един с левачката и го нокаутирах!
Леката категория:
- И аз се прибирам и гледам моята също с любовник. Бам-бам-бам-бам - нищо, но чувствам: печеля по точки!
Едно момченце плаче:
- Какво се е случило, миличко?
- Мама отиде и ми удави всичките котенца.
- Ооо, това наистина е ужасно!
- Да... ама..тя ми беше обещала аз да го направя.