Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
- Как мислиш, дали Ной е ловил риба по време на потопа? - Не, нали е имал само два червея.
Разни 1,806 прегледа
Следващ →

Още вицове

Мислех, че по-зле не може да бъде. Оказа се, че ми е бедна фантазията. - Добре ще е хората постоянно да спят на отворен прозорец - Защо, вие да не сте лекар? - Не, аз съм шофьор на катафалка. "Главният секретар не трябва да се занимава със самореклама" - каза за пореден път генерал-лейтенантът пред стотината журналисти. Двама алпинисти се катерят по стръмна канара. Единият пада. Другият разтревожен пита: -Как си? -Добре съм. -Нещо счупено имаш ли? -Не. -Ами качвай се нагоре! -Чакай бе още падам! В близката далечина, на един дървен камък, прав седеше млад старец, който чоплеше вестник и четеше семки. На първата семка пишело как се пикае в ъгъла на кръгла стая. На втората - как глухият чул, че немият разказал как слепият видял сакатия да тича подир влак, в който плешива старица решела косата си със златен гребен, за да му каже, че гумата му е спукана...