Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Вече знаеш ли за кой номер от бюлетината ще гласуваш? - Вече им видях на всички номерата и няма да гласувам!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
- Как мислиш, дали Ной е ловил риба по време на потопа? - Не, нали е имал само два червея.
Разни
03.10.2017
1,807 прегледа
Следващ →
Още вицове
Две приятелки си говорят: - Провървя й на Петя: ходи заедно с мъжа си на Канарските острови! - А на Мими още повече: ходи там без мъжа си!
Удобство - когато има телефон. Изобилие - когато телефоните са два. Разкош - когато са три. Блаженство - нито един...
Буен семеен секс. Тя: - Ааах!... Оооох!... Говори ми мръсотии!... Уууух!... Аааах!... Кажи нещо мръсно, бе!... Той: - Кухнята!... Банята!... Хола!...
Двама българи отиват да свалят чужденки на морето, още първия ден се забиват в една дискотека, виждат две мадами и почват да ги черпят. Черпили ги те, пили, веселили се, накрая се заклатушкали с чужденките към хотела, но още щом влязли в стаята, единият паднал и заспал мъртвешки сън. Става той на сутринта, гледа леко гузно другия, а той му вика: - Брато, добре че бях аз, да отсрамя българската чест! - Ама как... - пита невярващо нашият човек - Как, ти... и двете ли? - Не бе, преди да заспя и аз, им казах, че сме румънци.
Между лекари: - Колега, видял съм се в чудо и не знам какво да правя! Трето медикаментозно лечение предписвам на моя пациент и не ще да мре! - Така е, колега, когато волята за живот е много силна, медицината е безпомощна!