- Я ми кажи защо САЩ правят революции в другите страни?
- За по-добър живот.
- Но нито в Афганистан или Ирак животът стана по-добър.
- Затова пък колко по-добър стана на семейство Буш!
Мъж с болни зъби отива на заболекар, който му казва, че ще трябва да му вади зъб. Мъжът иска нещо обезболяващо.
- Добре ще ви сложа инжекция с упойка.
- Аааа не докторе само не инжекция - страх ме е от игли.
- Тогава ще ви дам да подишате упойващ газ.
- Не става докторе имам алегргия.
- Ами тогава ще ви дам едно хапче виагра.
- Че тя действа ли обезболяващо?!
- Не. Но поне ще имате за какво да се хванете докато ви вадя зъба.