- Вече не мога да разбера кога ще свърши тази криза. Днес премиерът Борисов каза:"Нямаме никакви основания да считаме, че излизаме от кризата въпреки оптимизма в някои анализи."
- Елементарно е, значи когато излезем от кризата ще каже:"Имаме всякакви основания да считаме, че излизаме от кризата въпреки песимизма във всички анализи.
Един циганин видял един българин, че носи една хубава секира. Отива при него и го пита:
- Абе отде я взема тая секира?
Българина го погледнал и продължил по тротоара.
Циганина обаче тръгва след него и го настига:
- Прощавай ама отде я взема тая секира?
Българина пак го погледнал и продължил по-бързо. Обаче циганина не се отказва, и той забързал и го настигнал:
- Ама кажи ми отде я взе тая секира?
Българина се затичал, циганина пак го догонва и:
- Аама отде взема тая секира.
Българина хукнал с всичка сила да бяга и изведнъж завива зад един ъгъл и спира. Показал се търчащият след него циганин иззад ъгъла и българина се развъртял със секирата и го направил на котлети. После извадил една кърпичка и започнал да бърше окървавената секира:
- Откъде, откъде... купих я от магазина.