Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Иванчо, къде си изцапа така панталона? - Мамо, аз тебе питам ли те къде все си късаш чорапогащниците?
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Животни
Три лястовици летели и си говорели. Първата: - Аз ще завия на ляво. Втората: - А, аз на дясно. Третата: - Еми аз ще ви последвам.
Животни
03.10.2017
3,243 прегледа
Следващ →
Още вицове
Лекар акушер изражда жена, която трябва да роди близнаци. Първото бебе се появява без проблем. Лекарят го взема на ръце, шляпва го по дупето и то започва да плаче. Второто бебе, обаче, не се появява и не се появява. Минава час, минават два... Лекарят казва на сестрата: - Аз ще ида да обядвам, а ти стой тука и наблюдавай родилката. Веднага след излизането на доктора, сестрата забелязва малка ръчичка, която се подава от майката и й прави знак с пръст да се приближи. Приближава се тя, а оттам се подава малка главичка и пита шепнешком: - Лелче, оня садист, дето шамари децата по дупетата, тръгна ли си?
- Ако не ми кажеш, че ме обичаш, ще скоча през прозореца! - Но ние сме на партера! - Добре де, тогава ще скоча пет пъти!
Пелтек влиза в бар: - Б-б-барман д-д-дай едддна б-б-бира. Барманът: - Г-г-готово, кккаква я искаш? - Ннннняма зззначение. Барманът дава бирата. Влиза друг клиент и казва: - Барман дай една бира. - Готово, каква я искаш? - Няма значение. Клиентът си изпива бирата и си тръгва. След малко пелтекът се обръща към бармана: - Бббарман, тти май се бббббъзикаш с мен. - Ннне бббе, с нннего.
Пътуват две мутри в Мерцедеса, едни такива печални, тъжни - криза, гаджета няма, в дискотеките не ги пускат.... Единият казва: - Картоф, що за живот е това - дай да претрепаме некой тъпак, като в старите времена. Гледат някакъв Трабант на улицата и с всичка сила се трясват в него, излизат да бият шофьора... А от Трабанта излизат трима с бейзболни бухалки... След половин час едната мутра се отлепва от асфалта, чеше се по тиквата и замислено говори на втората: - Скива ли, бе, Картоф, скива ли к’во прави кризата с тъпаците?!
В една секретна лаборатория изследвали експериментална ракета, ама нещо и се повредил софтуера и ракетата отлетяла нанякъде. Тръгнали да я търсят и срещнали един чукча. Питали го да е виждал една горяща стрела в небето. Чукчата отговорил: - МИГ-29 видел, Секретна ракета видел, ама Летяща горяща стрела не видел.