Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Срещат се двама приятели: - Как си, какво правиш? - Абе, имам хлебарки в кьщи, не знам как да се оттърва от тях. - Като ги видиш,кажи им: "Нямам хляб" и те ще си отидат. - Добре - казал другия. След време пак се срещнали. - Как си? Какво стана с хлебарките? - Направих както ми каза, ама те ми донесоха 2 хляба и си останаха. Сега какво да правя? - Вземи от някъде други хлебарки, събери ги с твоите и като се сбият, сами ще се унищожат! Така и направил. След време пак се срещнали. - Как си, как са хлебарките? Изби ли ги? - Абе, мани. Направих както ми каза, ама моите победиха,че като взеха и военнопленници и станаха още повече. Сега не знам какво да ги правя. - Избери 2-3 от най-едрите и ги смачкай! Другите ще се изплашат и ще избягат. След време пак се срещнали. - Е,приятел,оттърва ли се от хлебарките вечe? - Нищо подобно.Хванах 3-те най-едрите и ги смачках. И като се събраха на погребение,станаха 3 пъти повече.
Животни 2,382 прегледа
Следващ →

Още вицове