Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
По какво си приличат жените и ураганите? — И двете идват с духане и после ти отнасят къщата!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
Младеж стои до касата в супера. Взима от стелажа пакет презервативи и чете. Стои и чете, и изведнъж мъж зад него леко го тупва по рамото. Младежът се обръща: мъжът слага на лентата два пакета памперси и казва: - Избирай внимателно...
Разни
03.10.2017
1,961 прегледа
Следващ →
Още вицове
Двама пенсионери си говорят: - Олиото поскъпна все едно е станало тройно рафинирано? Как е възможно? - Тройна коалиция!
Две мишки си говорят: - Ах, с какъв красавец се запознах вчера... Една такава лъскава кафява козина, едни хубави щръкнали уши... И имаше и две крила на гърба си. - Значи е бил прилеп! - Прилеп ли? Мамка му, а разправяше че е летец!
Волен Сидеров, за да не си губи градуса на дискусията в телевизионните дебати, по време на рекламната пауза си скубе косми от носа.
В докторски кабинет. - Докторе, сериозно ви говоря болен съм. - А аз отново ще ви кажа, че това е самовнушение. Повтаряйте си - здрав съм, здрав съм, здрав съм - и ще видите как бързо ще се подобри състоянието ви. Пациетът си тръгва, но доктора го спира: - А моя хонорар? - Докторе, защо не опитате да повтряте - на мен ми платиха, на мен ми платиха, на мен ми платиха.
Заглавия в новините: "Барак Обама: Ние не може да останем безучастни към страданията на либийците." "САЩ и Великобритания изстреляха 110 ракети „Томахоук” срещу Либия."