Ловец разказва история ...
-Ходих на едно сафари в Африка и там насреща ми лъв! Вдигам пушката да го гърмя и тя засича, а той бяга срещу мен!
- И какво стана? - питат го аверите му.
- Ми в последният момент ме хвана една горила и ме вдигна на една палма.
- Е, ами спасил си се, нали?
- Това спасение ли е, тази горила като ме хвана и секс , секс 3 седмици!
- Еееее поне си жив.
- Това живот ли е? Тя в Африка - аз тука, нито пише, нито се обажда!
Един кон влиза в един бар и вика на бармана:
- Дай една кофа уиски и една кофа кола!
Така до събота и в неделя идва и казва на бармана:
- Дай една кофа кола.
Барманът пита:
- Да дам ли и една кофа уиски?
- Не, днеска съм с каруцата...