Американецът, французинът и бай Славчо си говорят кой как ще се отърве от тъщата си. Американецът разправя:
- Аз ще й подаря голяма мраморна къща, с голям мраморен балкон и ще изпиля колоните, а на сутринта тя като излезе да подиша чист въздух, балконът ще се срути и тя ще загине.
Французинът:
- Аз ще подаря на тъщата Ягуар и ще прекъсна връзката към спирачките и тя сама ще си загине на пътя.
Бай Славчо:
- А аз ще отида в аптеката и ще купя 100 таблетки аспирин, ще ги занеса и ще ги варя додето не се получи една огромна таблетка аспирин. Ще я сложа на масата в кухнята и ще отида в банята. Тъщата ще влезе и ще каже "Я каква голяма таблетка аспирин".
- А ти какво ще направиш?
- Е как какво, аз ще изляза от банята с брадвата.
Джип с четири мутри в него изчаква на червено на Орлов мост. Отзад ги удря трабант с един шофьор вътре. Изскачат мутрите, слиза и шофьора на трабанта.
Най-главният от четиримата започва да заплашва шофьора на трабанта.
- Ама вие сте четирима, а аз съм сам - не е честно!
Замислил се мутрата и разпоредил:
- Пешо, мини от него.
- А сега вие сте трима, ние сме двама - пак не е развностойно.
- Иване, мини и ти от него!
- Сега пък ние сме трима, вие сте двама - пак не е коректно!
Замуслил се мутрата и заключил:
- Абе я ти си отивай, а ние тук ще се оправим.