Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Джип с четири мутри в него изчаква на червено на Орлов мост. Отзад ги удря трабант с един шофьор вътре. Изскачат мутрите, слиза и шофьора на трабанта. Най-главният от четиримата започва да заплашва шофьора на трабанта. - Ама вие сте четирима, а аз съм сам - не е честно! Замислил се мутрата и разпоредил: - Пешо, мини от него. - А сега вие сте трима, ние сме двама - пак не е развностойно. - Иване, мини и ти от него! - Сега пък ние сме трима, вие сте двама - пак не е коректно! Замуслил се мутрата и заключил: - Абе я ти си отивай, а ние тук ще се оправим.
Разни 1,735 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Как се казва мъж, който обича да разкарва жените с кола? - ЖенКар! 2-ма българи се разхождат в САЩ - Маями и гледат от един небостъргач пада една жена. Единият се обръща към другия и казва: "Виш бе брато и американците са като нас, ебат и хвърлят" Майката: - Наташенка, вие с поручик Ржевски сте женени вече две години, а все още нямате деца?… Наташа Ростова: - Ох мамо, да можех поне веднъж да преглътна тази гадост! Гладен вълк броди из полето. По едно време вижда кон. - Ще те изям! - Не може - отговаря конят. - Защо пък да не може? - пита вълкът. - Защото съм кооперативен! - Че на мен какво ми пука? - Ами, ако изядеш кон на частник, той е сам. Ще те потърси малко да те убие и ще му писне. А в ТКЗС-то има 300 кооператори. Веднага ще те намерят! - Имаш право - казва му вълкът.- А как ще докажеш, че си кооперативен? - Ами на копитото имам печат, можеш да го видиш! Минал вълкът отзад, навел се, за да види, а конят му теглил такъв къч, че се свестил чак след два часа. Конят, естествено, го няма, а главата му ще се пръсне. "И за чий се заврях да гледам - мисли си вълкът - като и без това съм неграмотен?" Кети никога не спеше с мъж на първа среща. Но този път не издържа и заспа.