Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Един човек си купил папагал. Поставил го в клетка на балкона. По пътя двама минувачи се закарали: - Да те вземат дяволите! - изругал единият. Папагалът запомнил този израз. - Абе, ти не разбираш ли от майтап? - сопнал се другият. Папагалът запомнил и този израз. Вечерта стопанинът се прибрал вкъщи. Папаталът креснал насреща му: - Да те вземат дяволите! Човекът се разгневил, но през това време папагалът добовил: - Абе, ти не разбираш ли от майтап?
Животни 4,025 прегледа
Следващ →

Още вицове

По соц. време вътрешно съобщение в МВР: Всички, които имат информация за...да се явят в най-близкото управление на МВР или църква. Младо семейство . След първата брачна нощ . И двамата не могат да готвят .Той : - Жена, какво ще ядем? Тя : - Ще правим секс. Така за закуска,обед и вечеря те правили секс . На другата сутрин жената, вече примряла от глад, гледа мъжа си застанал с лице към прозореца си сложил оная работа на парното . Тя го попитала какво прави и той отговорил : - Не виждаш ли ? Топля ти закуската! Тъмна гадна мрачна ветровита студена нощ се стели над София… Няма никой по улиците… Само един човек върви забързано занякъде. Изведнъж изскача крадец, настига човека и му вика: - Дай си парите! А човека: - Абе ти знаеш ли кой съм?! Аз съм министъра на финансите… Крадеца: - В такъв случай… Дай си ми парите! - Защо вече 15-та година все още се не се отваря архива на Държавна сигурност? - Защото не е спирала да е на власт. Върви си Бойко Борисов из градската градина и вижда един храст да се клати и от него се чуват любовни викове. Бат Бойко пита:по любов или на сила.От храста се чува по любов по любов.Продължава той напред и вижда едно дърво се клати така,че чак листата му падат.Бат Бойко пак пита:по любов или на сила,а зад дървото се чува по любов.Продължава да се разхожда той и какво да види едно дърво така се клати,че още малко ще излезе от корените си.Почти сигурен,че има изнасилване Бойко пита по любов или на сила,а зад дървото се чува:Аз съм сам бе смотаняк.