Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Седи си мечо Пух край езерцето и чука жаби. - Туп - Квак! - Туп - Квак! - Туп - Квак! Случайно минал Прасчо и видял Пух с какво се занимава и решил да иде до него. - Какво Правиш Мечо? - Ми..., не виждаш ли - чукам жабки. - Туп - Квак! - Туп - Квак! - Туп - Квак! - Мечо, Мечо, Може ли и аз да опитам? - Може разбира се! - казал Мечо Пух. - Туп - Квиииииик!!!
Животни 3,542 прегледа
Следващ →

Още вицове

Едно семейство живеело близо до ЖП линиите и имали голям проблем..всеки ден когато влака минавал се получавали страхотни вибрации и гардероба им се разтрепервал жестоко аха да се разпадне..много било неприятно. Един ден, когато мъжа заминал в командировка , съпругата се обадила на дърводелец. Дошъл майстора гледал, гледал гардероба ама не можал да види от къде скърца и решил да влезе вътре та като мине влака по точно да "диагноститира" проблема. Влязъл той , а нещеш ли в този момент се прибира съпруга... гледа мъжки обувки в коридора и побеснял... -Каде е... ? гневно извикал на жената и докато тя си отвори устата отворил гардероба, а вътре човека се хванал за една закачалка го гледа изплашено... - Абе ей , кво прайш ти тука ве? ? ? -... А аз и да ти кажа , че чакам влака сигурно няма да ми повярваш... ! ! ! Пътна проверка. Полицая пита: - Защо не спряхте, когато ви свирех ? - Ами не чух клаксона. - Значи, така и ще напиша - превишила скоростта на звука. Отишла една блондинка при Айнщайн и му казала: -Хайде да си направим едно дете,след време ще порасте и ще стане красиво като мене и умно като тебе. Замислил се Айнащайн и казал: Добре,но ако стане обратното? Двама приятели се срещат и единият казва на другия: -Знаеш ли, че уволниха д-р Славчев? -Така ли? И защо? -Правил секс с пациентка. -Жалко, беше добър ветеринар.... Един философ трябвало да мине от единия на другия бряг на голямо езеро. По време на дългото пътуване той заразпитвал рибаря, който го прекарвал с лодка: - Приятелю, знаете ли алгебра? - Не - отговорил рибарят. - Как, но тогава ти си загубил една четвърт от живота си! - възкликнал философът. - А учил ли си математика? - Не. - О, та това значи, че две четвърти от живота си пропилял! А имаш ли понятие от философия? - За това чувам за първи път! - чистосърдечно отговорил рибарят. - Ай, ай, ай, та, човече, ти си загубил три четвърти от своя живот! - с почуда заклатил глава философът. В това време над езерото започнала силна буря. - Господине, знаете ли да плувате? - попитал рибарят. - Не, не зная. - Тогава бързо лягайте в лодката, защото ако се преобърне, всичките четвъртинки от живота ви са загубени! - обобщил рибарят.