Двама борци отиват на балет да се култивират по нареждане на шефа. По едно време единия заспива, а другия почва да го бута:
- Събуди се, бе! Заради теб тия на сцената ходят на пръсти!
Целомъдрен съпруг към младата си жена:
- Скъпа, аз първият ти приятел ли бях?
- Да, скъпи - отговаря честно тя.
- Колко се радвам, наистина!!!
- И аз! С останалите петдесет направо си легнахме без да се запознаем, пък камо ли да станем приятели.....