Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Кога обвиняемият ви нарече носорог? - Преди една година. - А защо вие чак сега подавате оплакване? - Защото едва вчера видях по телевизията какво е носорог.
Разни 1,978 прегледа
Следващ →

Още вицове

Невинен затворник излиза от затвора. Във влака: Гошо: Пешо, виж навън вали сняг. Пешо: Квото щат да правят вече. - Как винаги успяваш да купиш подарък за свекърва си и тя да го хареса найстина? - Влизам в магазина, оглеждам внимателно всичко и избирам това, което най-малко ми харесва... В нашия ресторант може да обядвате за ДВА ЛЕВА!!! *в цената не са включени ДДС, ДОД, заплата на готвача, разходи за ток и стойността на продуктите... Един пияница се оплакал на негов приятел и той му казал, че е чул от други хора, че попа помогнал на много пияници да спрат да пият и пияницата отишъл попа да му се изповяда и да му комогне да спре да пие, че изхарчва всичките им пари и децата и жената гладуват...... И отчето казал: - Знам един начин но не е никак приятен.... И пияницата казал: - На всичко съм готов стига има резултат. Отчето взел едно въже, завързал го яко да не мърда и го хванал и го на ебал и го отвързал и му казал. - А сега ако те видя, че пиеш, ще кажа на цялото село, че съм те ебал. Пияницата засрамен и унижен и за да не разбере селото, че попа го е наебал спрял да пие и така след известно време пияницата минавал покрай селската кръчма и видял, че има много хора вътре и всички пият и се веселят и едни негови стари приятели го видели и го викнали да пие с тях. Той казал: - Не искам, аз вече не пия! Те казали: - Хайде бе, ела, няма страшно, той попа умря, няма на кого да каже вече... - Обвиняеми, как се осмелихте да влезете в чужда квартира посред нощ? - пита съдията. - Когато миналия път ме съдихте, ми казахте: "Обвиняеми, как се осмелихте да влезете в чужда квартира посред бял ден?". Е, аз кога да работя?