Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
- Юлия е вече две трети омъжена за Петер. - Какво значи това? - Ами тя е съгласна и нейните родители също са съгласни.
Разни 1,900 прегледа
Следващ →

Още вицове

Джордж Буш: Бог ми каза да нахлуя в Ирак и Афганистан ---- Отишъл веднъж Джордж Буш на спиритически сеанс. Седнали около масата, хванали се за ръце и повикали духовете. Изведнъж се чул гръмовен глас, който в началото започнал да хвали Буш, а после силно да го ругае, само че говорел на немски. Когато сеансът приключил Дж. Буш попитал медиаума защо в началото духа го хвале, после ругаел и защо на немски. Медиумът обяснил, че похвалата била за това, че така хитро и умело се настанил на Иракска територия, присвоявайки иракския нефт за американски компании, за което се наложило да се избият много хора, а много пленници бил измъчвани и изпращани в американски концлагери. А ругаел Буш, защото допуснал негрите и евреите да стават все повече и повече, че цари разварт, расови смесвания и превърнал САЩ в същински Содом и Гомор. - А кой беше духа? - попитал Буш - Това беше духа на Адолф Хитлер. - отговорил медиума. На поредно съдебно заседание съдията пита обвиняемия: - Защо до този момент не си намерихте адвокат? - Ваша чест, всички адвокати, с които се уговарях, незабавно се отказваха да ме защитават, щом разбираха, че действително не съм откраднал тези два милиона долара. - Ало, полицията ли е? - Полицията! - Аз тук май прегазих две патки... - Добре, бутнете ги в канавката, да не ги размазват другите коли по асфалта. - Да, добре, ще ги оставя в канавката. А с мотопеда им какво да правя? Учителката пита Иванчо: - Кой е Христо Ботев? - Де да го знам този! - Кой е Васил Левски? - Де да го знам! - Кой е Стефан Стамболов? - Не го знам! - Сядай 2! След часа Иванчо отива и пита госпожата: - Госпожо, знаете ли кой е Конса? - Не го знам! - Знаете ли кой е Хазарта? - Не го знам кой е този! - А Мишо Шамара? - Не го знам! - Е тогава кво ме плашиш с твойта мизерна банда... Чапай и Петка спорели кой повече издържа на болка. Накрая се хванали на бас за 5лв. взаимно да се опънат отзад един друг и да видят кой ще изохка от болка. Жребият отредил първо Чапай да изчука Петка. Започнал той, а Петка стиснал зъби и си мислел: - Aх да дойде моят ред, ще видиш ти. Свършил Чапай и Петка веднага му казал: - Дай сега е мой ред! А Чапай с доволна физиономия му отвърнал: - А бе, я ги вземи тия 5 лв. аз май няма да издържа на болката!