Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
От зоологическата градина избягала една зебра. Лутала се насам-натам и попаднала в едно село. Там тя срещнала едно магаре и го попитала: - Що за странно животно си ти? Досущ като мене пък..... Магарето отговорило с надървен член: - Ти си свали пижамата пък аз ще ти покажа кой съм.
Животни 3,386 прегледа
Следващ →

Още вицове

Влиза жената на митничаря в хола при съпруга си. - Скъпи, ще изхвърлиш ли боклука? - Еееее, ама аз току-що седнах! Тя, с разбиране и съчувствие: - Извинявай, миличко, какво си правил? - Лежах. Мъж отишъл при хирург. - Докторе, не се живее! Членът ми вече стига до петите, съкратете го до нормални размери. - Добре. Влизайте в операционната. Сложили го на масата, направили му упойка и се сетили, че са забравили да попитат човека, къде точно да режат. Извикали една жена хирург, тя да прецени. Повъртяла се тя около пациента, гледала, цъкала с език и накрая казала: - Знаете ли, защо да повреждаме хубавия атрибут? Я дайте по-добре да му удължим краката. Звъни Баба Яга на Змей Горянин: - Идвай бързо, страхотна ракийка съм сварила! - Бабо Яге, вчера пихме с Кашчей някакъв боклук, едната ми глава е в безсъзнание, втората повръща, третата едва се надигна да ти отговори. Звъни Баба Яга на Кашчей Безсмъртни: - Идвай да пием, страхотна ракийка сварих! - Бабо Яге, пихме вчера със Змей Горянин нещо, дето, както съм безсмъртен, сега се притеснявам да не умра! Звъни Баба Яга на Леший: - Идвай бързо да пием от новата ракийка! - Идвам! Гледа Баба Яга през прозореца - иде Леший - 5 метра тича, пада на земята, става, 5 метра тича, пак пада Излязла да го посрещне на прага и пита: - Леший, какво става, защо падаш тъй? - Ами, Бабо Яге, като си помислех за хубавата ракийца и хуквах. Но като се сетех, че после ще искаш да се чукаме - и губех съзнание. Какво означава да правиш секс с културист? "Еднозначно е с падането на гардероб върху теб, който те опира с ключа" Малкото шимпанзе разправя на майка си: - Днес предпазих учителя ни от една лоша шега! Другите му бяха сложили кабърче на стола. Майка му казва гордо: - Много добре и какво направи? Малкото шимпанзе отговаря: - Точно в момента, в който щеше да седне, му дръпнах стола!!!