Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Сутринта.Марийка се облича в квартирата на Иванчо и му говори: -Иванчо,аз съм виновна!Снощи доста пих в дискотеката,изведнъж много ми се прииска и затова правихме секс.Това беше моментно желание.Между нас не може да има нищо сериозно!Все едно нищо не е станало!Това няма да се повтори! -Нямам нищо против,само че,имаш ли нещо против да се напием пак??
Иванчо и Марийка 3,481 прегледа
Следващ →

Още вицове

Да направим снимката, за да си спомнят за нас нашите деди. Къци Въпцаров в шоуто "Риск печели - риск губи" Доктор към пациента: - Имам една хубава и една лоша новина. Хубавата е, че болният ви крак ще се оправи и няма да го режем. А лошата - по погрешка отрязахме здравия ви крак. Три прилепа са много гладни. Пращат първия за храна той се връща и казва: - Виждате ли онази река? Двата прилепа: - Да! - Е, няма нищо! Пращат втория той се връща и казва: - Виждате ли тази планина? - Да! - Няма нищо! Пратили третия той се връща в кръв и казва: - Виждате ли онова дърво? - Да! - Е,аз не го видях! Руско-турската война.Българите са изморени от боя.Решават да приложат нова тактика-полковника казал: -Ще извикваме най-известните турски имена и който се покаже-хоп и го гръмваме. Започнали:Ахмед-да аз съм-бум! Сали да аз съм Бум Накрай турците решили и те така да правят Иван - кой го търси -Аз бум - Редник, защо сте без противогаз? - Имам хрема, така или иначе няма да усетя нищо.