Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Един ескимос след пиянска вечер и много здрав секс отива при старейшината на селото да му зададе 1 -2 въпроса. - Велики вожде искам да те питам нещо. - Питай. - Велики вожде, имали бели жени? - Да. Но те живеят на юг от нас. - А има ли черни жени? - Да има. Те живеят още по на юг. - А има ли черно -бели жени? - Не. За такива жени не съм чувал!? ! - Еееее... мамка му....пак съм чукал пингвин снощи...
Други 2,501 прегледа
Следващ →

Още вицове

Из дневника на американски пилот: Петък - запой с руските летци. В събота едва не умрях. В неделя отново запой с руските летци. В понеделник защо не умрях в събота. - Искам моята жена да е като президента! - Какво? Да е най-главната ли? - Не, да може на всеки пет години да може да си избирам нова. 1 - Здрасти! Хайде да ходим да пием бири?! Че ми е едно скапано настроението... 2 - Какво се е случило? 1 - Мими ме заряза днес. Може да се напоркам. 2 - ?????? 1 - Тръгвам днес за университета, и докато пътувах ме заряза. 2 - Как така? 1 - Накратко. В метро беше шумно, не чувам, че ми звъни телефона. Пише ми sms:"Ще се видим ли днес?", след малко пак получавам sms:"Що мълчиш?", блъсканица в метрото - не мога да отговоря. После пък ми падна батерията, телефонът ми се изключи. 1 - Включвам го чак вкъщи, автоматичен sms:"Изпуснати 21 обаждания." И един след друг sms-и:"Не ми ли говориш?", "Вече не ме обичаш?!", "Защо мълчиш?","Не искаш да говориш с мен, даже телефонът ти е изключен!", "Това беше! Повече не ми трябваш!", "Край! Разделихме се! Не ми се обаждай!" 1 - Хайде да ходим за бири... На един селянин му откраднали кравата. Отива с двамата си сина да види как е станало това: - Вратата на обора е ниска - някой дребен ще е ! - Щом е дребен, значи е педал ! - казал първият син. - Щом е педал, значи не е от наше село. Това ще е само Пешо педала, от съседното село. - заключил другият син. Отишли в съседното село и пребили Пешо, почти до смърт. Стиглано се до съд. Съдията пита. - Защо пребихте човека ? Бащата и синовете обяснили, каква е "логиката" според тях. Тогава съдията изкарал една кутия и им казал. - Я сега, като сте толкова интуитивни ми кажете, какво има вътре? - Щом кутията е квадратна, значи вътре има нещо кръгло. - казал бащата. - Щом е нещо кръгло, значи е оранжево. - казал единият син. - Кръгло и оранжево - това ще е само портокал! - казал другият син. Съдията отворил кутията, извадил един портокал и креснал на подсъдимия: - Ей педал смотан, веднага да върнеш на хората кравата! - Няма да мислиш грешно, докато не ти кажа, че е вярно!