Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Рибар седи на брега на Нил и чака да рибата да клъвне, но тя така и не кълве. Час, два, три... От водата изплува крокодил и му казва: - Жега е... - Е да... - Задушно е... - Да... Коркодилът (с надежда): - Ами защо не влезеш да поплуваш?
Животни 3,701 прегледа
Следващ →

Още вицове

Жив е той,жив е!Там в механата, потънал в мисли,седи и пъшка, мъж безработен на средна възраст, пари за хлеб нема,за спирта намира. На една страна захвърлил чаша, на друга бутилка на две строшена. Очи тъмнеят,глава се люшка, устата вика:"Налей мастика!" Анкета до българския народ: - Хубаво ли е да се живее в нормална държава? Деветдесет процента отговорили: - Не знам, само в България съм живял! Правилно казват, че историята се повтаря. Ето, сега пак нямам пари... Хванали немците руски партизанин. При разпита офицер-аристократ решил да се пошегува с мъжа и пита: - Какъв коктейл бихте искали по време на нашия приятелски разговор. Без да се замисли партизанина: - Коктейл Молотов. Един човек бил много болен, но където и да ходел никой лекар не можел да му помогне. Човека обиколил света и накрая отива при последния лекар: - Докторе помогнете ми моляяяя ви!! - Съжалявам но медицината е безсилна към вашата болест... - Ама докторе вие сте ми последната надежда нещо ми препоръчайте!! - Ами може да пробвате с кални бани... Човека доволен отива на кални бани ама минават месеци и никакво подобрение. Връща се той при доктора и му казва: - Защо ми препоръчахте кални бани, не ми помагат? - Ами.. да свиквате с почвата...