Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Бленд-а-мед - за здрави, бели и чисти зъби! - А какво да правят тези, на които са им болни, жълти и мръсни?
Разни 1,842 прегледа
Следващ →

Още вицове

Имало едно време един богаташ.Той имал еднин магазин,но понеже бил твърде тесен, но висок той си поставял всичката стока на високото и с една висока стълба се качвал до нея и така с всеки един клиент.Работният му ден минавал твърде тежко.Едни ден идват 3 деца.Първото казва,че иска 5 бонбона от най-сладките.Магазинера се качва нагоре взима боркана с бонбоните и дава желаната броика на момченцето.Качва се по стълбата и и оставя буркана.Слиза и започва да обслужва вторият си клиент,но преди да върне буркана пита третото дете: -И ти ли ще искаш като тях? Детедо твърдо казва,че не е така.Човека се качва оставя стоката и пита детето какво ше желае.То казва,че иска от същите бонбоми като тях само че три. :)))) - Срещат ли се още хубави мъже? — Да, но все по-често се срещат един с друг. Заминал Василий Иванович Чапаев в Англия, опит да обменя. Връща се, на летището го посреща Петка. А Василий Иванович излиза от самолета в смокинг, след него 20 броя куфари носят, от багажния отсек Мерцедес подкарват… - Откъде толкова пари, Василий Иванович?! - Виждаш ли, Петка, седнахме с техните лордове покер да играем. Един ми вика: "Каре аса!". А аз: "Покажи!". А той ми вика: "Ех, Василий Иванович, ние все пак тук всички сме джентълмени!". И като ми тръгна една карта… Мъж се прибира мъртво пиян и жена му го посреща: - Ела ела за малко.... Води го прозореца, показва му отсрещния винпром и му вика: - Вижаш ли го! А? Колкото и да се напъваш те ще произвеждат още и още.... няма да свърши пиенето.. няма смисал да пиеш повече.... Мъжът поглежда през прозореца изпод око и някакси с онзи невиждаш поглед казва: -Дам...ама нали ги карам да работят на(хлъц) две смени...... Ноември 1922, събират се членовете на политбюро на болшевишката партия да заседават по неотложните въпроси на държавното развитие. Заседанието се проточило и решили да пийнат по чашка, две водка та да тръгнат обсъжданията по-добре. Започнал Бухарин да налива и когато стигнал до Ленин, той сложил длан на чашката и казал: - На мен и Лев Давидович (Троцки) не сипвайте, че през октомври 1917 пак така веднъж се напихме, после съм се катерил на някакви столове и такива глупости съм приказвал, че и до ден днешен не можем да се оправим.