Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Двама млади влюбени лежали голи в леглото. Жената казала: - Пъхни си пръста в мен. Той се подчинил. - А сега и двата. Той отново се подчинил. - И цялата ръка. Той пъхнал ръката си. - А сега и другата. Той я пъхнал. - А сега плесни! - Не мога - поклатил глава той. - Каква съм стегната, а? - отбелязала самодоволно тя.
Черен хумор 2,577 прегледа
Следващ →

Още вицове

В демократична Англия един английски комунист, който скоро се бил оженил, казал на жена си: - Скъпа, ще отида до клуба на АКП да поиграем придж с другарите. Съпругата се учудила: - Скъпи, каква е тази игра "придж", аз съм чувала само за "бридж". - О, не, скъпа. – отвърнал комунистът. – Бриджът е съвсем различна игра, а приджът е нещо друго. - Обясни ми, моля те. – помолила съпругата. - Разбира се, много е просто! – откликнал комунистът. – При бриджа лордовете обявяват, лакеите разиграват и накрая лордовете печелят. А при приджа е съвсем различно – народът гласува, комунистите го разиграват и накрая комунистите печелят. Прибрал се една вечер един левскар много къркан, паднал в леглото до жена си и заспал. Не щеш ли събужда се пред райските порти и там го чака Свети Петър. - Ама аз мъртъв ли съм? Не може да бъде, трябва да живея още - захленчил левскарят. - Мъртъв си, защото се напи като свиня. Мога да направя изключение и да те върна, ама като кокошка. Ти решаваш. - - Добре, пусни ме във ферма близо до дома ми. Речено сторено. След малко той се озовал целия в перушина в една ферма. При него идва петелът и го пита: - Как е, как е, май ти е първи ден днес? - Зле ми е, нещо ме напъва отвътре ще се пръсна. - отговорил оня. - Ясно, ще мътиш. Напъни се и ще ти олекне. Напънал се оня и го измътил. След това пак се напънал и пак го измътил. Олекнало му много и решил пак да мъти. В това време жена му го праснала по врата и изкрещяла: - Ставай бе алкохолик. Осра цялото легло! 1969 година. Съдия влиза след делото, при колегата си в стаичката за почивка и се залива от смях. - Какво има бе?- пита го колегата му. - Мале няма да повярваш какъв смешен виц чух преди малко. - Я разкажи !? - помолил любопитно колегата. - Не мога бе човек, току-що дадох за него 15 години. Търсете на пазара книгата: "Еротичен самомасаж"... - Знае ли някой защо,нощем блондинките минават на пръсти пред аптеката? - Защото ги е страх да не събудят приспивателните.