Една блондинка се обърнала с джипа си на абсолютно равно място - права отсечка, прекрасно време. Вадят я от джипа - нищо й няма, малко понатъртена и катаджията я пита:
- Как, защо, просто няма причина да направите това произшествие?
- Ми сменях си бикините!
- Друг път не правете така!
- Аз досега два пъти съм ги сменяла в движение..
Гърбав върви през гробището. Изведнъж чува глас от тъмното:
- Ти гърбав ли си?
- Да.
- Сега си нормален.
Щастлив, мъжът тичешком се прибира у дома. Разказва случката на приятел, който е с един крак. Отива приятелят му в гробището и чува:
- Ти гърбав ли си?
- Не.
- Вече си гърбав.