В родилниа дом се раждат деца на левскар, чорбар и негър.Идва доктора и им казва -"Родиха се 3 здрави дечица, но ги объркахме, не знаем кое на кой е. Елате си ги разпознайте."
Тогава левскарят се втурва и грабва негърчето.
Докторът: "Ама това е негър!
"Левскарят: "По-добре негър отколкото чорбар."
Имало едно време една грозна принцеса. Ама толкова грозна, че никой не искал даже да я види. Станала за женене и нямало как - повикали феите да направят нещо, че да я вземе някой принц. Мъчили се много, докато едната от феите казала:
- През девет планини в десета, през девет блата и реки в десетото има един жабок. Намираш жабока, целуваш го и той става един готин принц, ти ставаш готина принцеса и се влюбвате.
Нямало как. Тръгнала принцесата със свитата, намерили жабока и тя го целунала. Обаче нищо не станало! Жабока като я видял тръгнал да бяга, но тя го настигнала и започнала целувка след целувка, докато той вдигнал ръка и казал:
Виж кво!!! Явно с целувки няма да стане, що не пробваш с една свирка?