Разговор между двама съседи:
- Гоше, абе снощи през цялата нощ у вас свети. Да не си правил купонче нещо, а… и да си забравил да се обадиш?
- Нема такова нещо, бе, Кире. Жената утре си идва от почивка и може да възникнат някой въпроси - защо толкова малко ток съм изразходвал, докато я е нямало…
Влиза Иванчо при доктора:
- Докторе, оранжав ми е!
- Е как тъй от какво?
- Ако знаех щях ли да съм тук!
Прегледал го доктора, нищо нередно не открил.
- Да не би да имаш някаккви оранжави гащи?
- Не бе докторе, нищо оранжаво не нося!
- Хмм... да не би в час по Химия да е станала некфа странна реакция???
- Не бе докторе и на училище не ходя!
- Добре де какво правиш по цял ден?!?!?
- Ми кво... кво... гледам порно, ям чипс.