Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Лежат си на плажа сваляч и садист и наблюдават минаващите мадами. Минава страхотно гадже. - Ей, брато - развълнувал се свалячът. - Тая да я добараш насаме, да й свалиш дрешките и... - ...и бой, бой, бой! - допълнил го садистът.
Разни 1,534 прегледа
Следващ →

Още вицове

Обаждане в банката: - Давате ли кредити на пациенти от психоневрологичния диспансер? - Даваме, но лихвата е шантава направо. Еврейският Робин Худ взимал пари от богатите и ги давал на бедните срещу лихва. Жена се прибира вкъщи с чисто ново кожено палто. - Откъде купи палтото? - пита мъжът й. - Спечелих го от лотарията. На следващият ден жената се прибира, а на ръката й пръстен с диамант. - Откъде тоя пръстен? - От лотарията - казва жената и добавя - Мога ли да те помоля, да напълниш ваната, че днес ще участвам в още една лотария и много се вълнувам. Мъжът вдига рамене и отива в банята. След малко от там се чува: - Готова си! Отива жената и вижда - във ваната съвсем малко вода. - Защо си налял толкова малко вода? - Ами, страхувам се да не си намокриш лотарийния билет... Бойко Борисов и Сергей Станишев се карат: - Ти си мутра! - Ти си хомосексуалист! Народа: - Не се карайте, и двамата сте прави! Стои си заека с едно пакетче семки до едно дърво и си чака...Минава вълка по едно време и го пита: -А бе,Зайо кво правиш тука бре? А Зайо: -Бе ям семки и чакам лъвицата. Вълкът го погледнал и матиран си продължил.Минава мечока: -А бе Зайо как е,кво правиш?! Зайо пак супер непокист: -Ям семки и чакам лъвицата... Мечока направо не повярвал на ушите си и си продължил. Минава лъвът гледа заека и му вика: -Как е бе келеш как си шо си кво правиш?!! А заека замръзнал за момент и после пак отговаря като непукист; -А,чоплим семки и говорим глупости!!!