Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Щом всички се обръщат към тебе със "скъпи", значи си се обезценил.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
Лежат си на плажа сваляч и садист и наблюдават минаващите мадами. Минава страхотно гадже. - Ей, брато - развълнувал се свалячът. - Тая да я добараш насаме, да й свалиш дрешките и... - ...и бой, бой, бой! - допълнил го садистът.
Разни
03.10.2017
1,534 прегледа
Следващ →
Още вицове
Обаждане в банката: - Давате ли кредити на пациенти от психоневрологичния диспансер? - Даваме, но лихвата е шантава направо.
Еврейският Робин Худ взимал пари от богатите и ги давал на бедните срещу лихва.
Жена се прибира вкъщи с чисто ново кожено палто. - Откъде купи палтото? - пита мъжът й. - Спечелих го от лотарията. На следващият ден жената се прибира, а на ръката й пръстен с диамант. - Откъде тоя пръстен? - От лотарията - казва жената и добавя - Мога ли да те помоля, да напълниш ваната, че днес ще участвам в още една лотария и много се вълнувам. Мъжът вдига рамене и отива в банята. След малко от там се чува: - Готова си! Отива жената и вижда - във ваната съвсем малко вода. - Защо си налял толкова малко вода? - Ами, страхувам се да не си намокриш лотарийния билет...
Бойко Борисов и Сергей Станишев се карат: - Ти си мутра! - Ти си хомосексуалист! Народа: - Не се карайте, и двамата сте прави!
Стои си заека с едно пакетче семки до едно дърво и си чака...Минава вълка по едно време и го пита: -А бе,Зайо кво правиш тука бре? А Зайо: -Бе ям семки и чакам лъвицата. Вълкът го погледнал и матиран си продължил.Минава мечока: -А бе Зайо как е,кво правиш?! Зайо пак супер непокист: -Ям семки и чакам лъвицата... Мечока направо не повярвал на ушите си и си продължил. Минава лъвът гледа заека и му вика: -Как е бе келеш как си шо си кво правиш?!! А заека замръзнал за момент и после пак отговаря като непукист; -А,чоплим семки и говорим глупости!!!