Един циганин станал на 11 години и родителите му дали банкет, щото вече бил чукал момичето на комшиите.
На общата семейна веселба по случая било много интересно, но към края един дърт циганин решил да попита момчето как е било все пак.
-Хасене, къ беше първио ти път, бе муйто мумче?
-Е къ,къ, - у гузо, у устата и после па там!
Студент на изпит по химия. В стъкленица пред него професора е поставил сярна киселина, и пита студента какво е това. Студентът започва да мънка и казва:
- В устата ми е, но не мога да го кажа.
- Изплюйте го, че е отровно - казва професорът.