Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Иванчо каэал на Марийка: - Ела вкъщи утре, няма да има никой. Марийка дошла и... нямало никой.
Иванчо и Марийка 2,909 прегледа
Следващ →

Още вицове

Забравих какво беше това "сенилен"... Джентълмен седи пред камината, протегнал крака към огъня. Отваря се вратата и влиза друг джентълмен. Без да каже нито дума, новодошлият влиза в спалнята на съпругата му. Първият продължава спокойно да ровичка огъня в камината с ръжена. След половин час вторият излиза от спалнята и казва: - Сър, съпругата ви бе необичайно хладна към мен? Първият джентълмен ровейки си в камината и също толкова спокойно отбелязва: - Е, тя и приживе не беше особено страстна... Журналист интервюира човек от улицата: - Какво ще кажете за играта на нашите срещу Швеция? - Да пропусна ли псувните? - Да, моля Ви. - Ами нищо тогава... - Как може да пускаш такива филми на детето? - Какво толкова? Няма чак толкова много трупове. А и освен това от страх се крие под одеалото и заспива... Три садистки обменят опит. Първата: Прибирам се вкъщи, връзвам мъжа си за стола и един час пред него ходя гола. Втората: Това е нищо! Прибирам се, събличам мъжа си чисто гол, слагам му един кучешки нашийник и го карам да ми лиже краката. Третата: Ама, че сте жалостиви, срам ме е направо! Нима така трябва да се постъпва с тези животни? Аз например - прибирам се, завързвам го за стола, залепям му устата с тиксо и му разказвам два часа, как ми е минал деня, какво ми каза Мими, какво прочетох в "Космополитан", какви намаления на стоки видях в мола!