Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Купон в студентските общежития. Всички са се напили, разбили са се по двойки и са се усамотили по скритите места. Пиян студент страстно пъшка, опипвайки своята партньорка: - Ах, какви рамене, каква талия, какъв ханш, а краката? Къде са краката!? Пак са ми пробутали някаква китара!
Студентски 2,936 прегледа
Следващ →

Още вицове

Седят двама приятели и си пият. Хубаво, ама им свършили парите, а им се пие още. Единият казва: - Аз знам къде има една бутилка водка, ама трябва да отидеш да я вземеш? - Така ли? Къде? Веднага отивам! - Значи, нали знаеш къде живея? Отиваш у дома, отваряш вратата, промъкваш се на пръсти, влизаш в кухнята и там е хладилника - а вътре е водката. Скача другия и излиза. Връща се след половин час, носи водката и казва: - Абе то това хубаво, ама ти знаеш ли, че като се промъквах към кухнята погледнах в хола - там жена ти е с друг мъж! - Знам, бе, знам - махнал раздразнено с ръка първия. - Тя нали бутилката е негова... Извънградски път. Катаджия забелязва кола, движеща се с 20 км/ч и решава да я спре и провери какво става. В колата са 4 бабички на около 85 години, едната шофира, а другите - пребледнели и се кръстят. - Какъв е проблемът, господин полицай? - пита шофьорката. - На знака пише 20 км/ч и аз карам по правилата. - Госпожо, това 20 е номерът на пътя. Ограничението е 60! - отговаря полицаят, след което се обръща към другите бабки. - А вие защо сте така уплашени? - Ох, синко - една през друга се оплакват те - току що минахме през път номер 210... Примрял от глад каубой препуска през прерията и изведнъж вижда индианец, който пече месо на огъня. Каубоят спира до него и се нахвърля на месото. Като се позасища, решава от любезност да завърже някакъв разговор. - От кое племе си? - От чернокраките. - отвръща индианецът. - Знаеш ли… - продължава каубоят, - нещо не ми харесва вашият вожд. - Като не ти харесва, не трябваше да го ядеш! Съдия пита обвиняемия: - Защо сте набили човека, но когото сте откраднали портфейла? - Нямаше пари в него! Изпит! Студент тегли билет, поглежда го и веднага пита Професора: - Извинете, мога ли да пробвам късмета си още вендъж? - Пробвайте Колега! Студентът тегли нов билет, но физиономията му отново е кисела и професорът го подканва да изтегли още веднъж... На Третия път Професорът казва: - Добре Колега... Ще ви пиша 3. Щом нещо търсите, значи нещо знаете...