Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Едно джудже отива на дискотека. Застанало до бара, и тъй като той бил прекалено висок, джуджето започнало да подскача крещейки: - Една фанта, една фанта, една фанта.... Действието многократно се повторило, и най-накрая на джуджето му писнало и решило да мине от другата страна на бара. Там обаче го чакала изненада - друго джудже не спирало да подскача и вика: - Каква фанта? Каква фанта? Каква фанта?......
Други 1,906 прегледа
Следващ →

Още вицове

Щирлиц вървеше по малка уличка и забеляза бояджия, който замазваше с боя на една ограда сочни псувни. -"Модератор"-помисли си Щирлиц. Искам да сложа банер на страница about:blank. Колко ли струва и към кого да се обърна? Северна Африка, пясъци, дюни, змии и гущери. Пилот на Ту-154 аварирал и се приземил разбивайки самолета. Едвам оцелял решава да тръгне пеш, надявайки се да стигне до близкото селище, което се намирало на има няма 300-400 км. Вървял, ден, втори, трети, на 4-тия запасите от храна и вода запривършвали. Но изведниж "О чудо!" видял оазис пред себе си. Тръгнал с бърза крачка натам, но за нещастие, точно пред оазиса спял един змей. Нашият пилот, се подвоумил... В крайна сметка събрал последните си сили който намерил, взел едно дърво което намерил наоколо, и започнал да трепе спящият змей! Бил го, бил го, змея се разбудил и почнал да вика: - Оуу чеки бе, що ме биеш бе? Стой мирен к`во станало? Пилотът капнал от умора го загледал и рекъл: - Е как що бе? Искам да пия вода! Змея: - Е пий де, кой ти пречи!? - Бабо, ела да си играеш с нас! Ще играем на мечки в зоологическата градина. - А аз какво ще правя? - Ти ще бъдеш бабата, която през цялото време ще подхвърля бонбони на мечките. Мъж и жена гледат палав филм късно вечерта по кабелната. Той: - А защо ние никога не правим така? Тя: - В ред ли си? Знаеш ли за това, колко им плащат?