Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
На едно момченце му измряло цялото семейство, майка му, баща му, баба му, дядо му, абе всички. Изпратили го в едно сиропиталище. Веднъж една от възпитателките в дома го попитала: - Кажи сега мойто момче, от какво умря майка ти? - Ами... Сгази я валяк! - А баща ти? - Ами и него го сгази валяк! - Хм. Е добре де, ами баба ти от какво умря тогава? - Сгази я валяк! - И дядо ти ли го сгази валяк? - Да, и него! - Е, добре де моето момче, сега на теб какво ти остана? - ВАЛЯЯЯЯЯЯК!!!
Черен хумор 2,245 прегледа
Следващ →

Още вицове

В магазина: - Имате ли скиорски обувки 55-ти номер? - Кой?? - 55-ти. - За какво са ви ски? Как си пие уискито американецът: Слага в една чаша лед, налива малко уиски и полекичка го пийва, отпивайки и от сода. Как си пие уискито българинът: Сяда и изпива сам цялата бутилка уиски. На сутринта става, гаврътва содата на един дъх, слага си леда на главата и отива на работа. - Аз направих нещо, което трябва да ти кажа - започва да се обяснява адвокат на съдружника си. - Аз, аз, аз… Вечно \"аз\" казваш! Че не сме ли съдружници? Би могъл поне веднъж да кажеш \"ние\"… - Ами дoбре, щом искаш така Иванчо се прибира вкъщи и казва на баща си: - Тате, днеска ми беше първият полов акт. - Браво, сине, кога ще е втория? - Батковците казаха като ми мине дупето да ги викна пак. Пpи вестта, че Борис I ще покръства българите първородният му син дошъл при него: - Не бива да им променяш старата вяра. Хората са недоволни и се вдигат на бунт. - В такъв случай ще гласуваме дали да сменям вярата. - Какво ти гласуване, аз останах без глас да викам, да се вдигнат!