Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
В твоя кравешки поглед видях нещо красиво.
Тъпизми 2,202 прегледа
Следващ →

Още вицове

Двама приятели решават да станат алпинисти и като за първи път да искачат един връх на 3000 м височина. Обаче и двамата имали по един дефект: единият бил много нервен и невъздържан, а другият заеквал. Нервният вървял бързо по байра, заекващият не можел да го настигне и започнал да го вика: - Ейй, Ива... ейй Ива... Ейй Ива... ейй Иванееее. - Какво си се развикал бе, ще падне некоя лавина да ни затрупа. - Абе пп... а пп... а пп... а пп... а пп. - Стига пъка бе, не мога да изкача байра, като са качим горе ше ми го кажеж. Стигнали върха и нервният попитал приятеля какво е искал да му каже. - Абе пп... палатките останаха долу! - Абе ти защо ми го казваш сега, бе? - На... на... ли те пи... пи... тах и ти ми каза като са качим горе да ти го кажа. - Леле, ти си ебати заекващия тъпак! - Абе мм... а мм... а мм. - Не мъкай, слизаме долу, че няма време. Слизат долу и палатките ги няма. - Каде са палатките? - Мм... а мм... МАЙТАПА СА БЕ! Сатаната се качил на земята за да види как е живота в горният свят. Събрал той един скейтър, един техничар и един метъл и им казал: - Ще ми кажете кой какво мисли за бандата си, и ако ме лъжете ще пада едно дърво и сте ви убива. Първи бил скейтъра: - Ти какво мислиш за скейтърите бе? - Ами те са най-готините, най-хубаво се обличат... Паднало едно дърво и го убило. Втори бил техничара: - Ти какво мислиш за техно маниаците бе? - Ами те слушат най-хубавата музика, най-хубаво се обличат... Паднало едно дърво и го убило. Дошъл ред и на метъла: - Ти какво мислиш за метълите? - го попитал Сатаната. - Ами аз мисля... Дървото паднало и го убило! - Вашата статия за жената, кояото се изгубила в планината и не яла двадесет дни предизивика необичаен интерес сред читатителите. - Така ли? - Да, получихме над стотина писма от шотландски ергени, мечтаещи да се оженят за нея. Националния отбор по футбол започна да отработва на тренировки начален удар от централното поле....понеже това стандартно положение все по-често ни се случва. Служител, който току що е получил заплатата си от счетоводителя: — Дали сте ми 50 лева по-малко! — Всичко е точно, предишния път ви дадох 50 лева повече, а си замълчахте?! — Да, тогава направихте една грешка, но сега правите втора и не мога повече да си затварям очите!