Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Пациент отива при лекар и му казва да му извади ножа от корема. - Не може затварям. - Моля те, много съм зле. Лекаря извадил ножа от корема и му го забил в око- то. След това казал: - А сега ходи при очния лекар. Тои работи до девет.
Черен хумор 1,396 прегледа
Следващ →

Още вицове

На турската граница Български автобус пълен с куфарни,мургави търговци. Качва се митничаря,засуква мустак и със строг поглед: - Долар,вар му? Някой се обажда: - Йок! - Чок долар - йок проблем,Йок долар - чок проблем Семеен разговор: - Скъпи, снаха ни ходи с чужди мъже... - Това си е нейна работа. - Ама тя изневерява на сина ни! - Това си е негова работа. - Ама тя изневерява и с тебе! - Това си е моя работа. - Скъпи, ами аз... - Това си е твоя работа. Две приятелки си говорят: - Разделих се с моето момче. - Защо? - Знае прекалено много мръсни песни. - Пеел ли ти ги? - Не, само си ги подсвиркваше. Обажда се един на секс-телефон. Чува отсреща приятен глас: - Здравей, сладур. Искам те, ще изпълня всяко твое желание... - Всяко? - Дааа, всяко... - Добре, внимавай.. - Не мога да чакам, цялата тръпна в очакване... - Звънни ми. Срещат се две борчета. - Защо си толкова тъжен? - Вчера умре майка ми и затова ми е тая лента на ръката. - А защо имаш две ленти? - Вчера се обадих на брат ми, и неговата майка умрела.