Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Пациент отива при лекар и му казва да му извади ножа от корема. - Не може затварям. - Моля те, много съм зле. Лекаря извадил ножа от корема и му го забил в око- то. След това казал: - А сега ходи при очния лекар. Тои работи до девет.
Черен хумор 1,397 прегледа
Следващ →

Още вицове