Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Иванчо се прибира в тях и гледа баща му прави секс с майка му. - Кво правиш бе тате? - Карам бързият влак от Варна за София, казва бащатата. Отива Иванчо в другата стая гледа брат му прави секс с някаква мацка. - Кво правиш бе бате? - Карам бързият влак от София за Варна. Отива веднага Иванчо в тоалета и почва да прави чикий влиза баша му и: - Кво правиш бе Иванчооооо? - А нищо бе тате бия бърза телеграма щото ще се блъснат двата влака...
Иванчо и Марийка 3,813 прегледа
Следващ →

Още вицове

Двама палестинци се срещат: -Как си? -Бомба! Ходи си милиционерът през парка. Тъмно е. Приближава един храст, от който се чуват пъшкания и стенания. С плътен и респективен глас пита: - Вие там - по любов или насила? - По-любов! - отговорил му мъжки глас. - Ти, мъжът, да мълчиш , не питам теб. - По-любов! - отговорил му женски глас. Продължил пазителят на реда по пътеката и стигнал втори храст. С плътен и респективен глас пак пита: - Вие там - по любов или насила? - По-любов! - отговорил му мъжки глас. - Ти да мълчиш , не питам теб. - По-любов бе сладък,по-любов! - отговорил му друг мъжки глас. С разбирателен поглед пак продължил по пътеката. Стига трети храст. Запъхтяни стенания. Страст голяма. Задал дежурният въпрос: - Вие там - по любов или насила? - По-любов! - отговорил му мъжки глас. - Ти да мълчиш , не питам теб. - Че кой питаш.То тук друг няма. - Нашите търговски вериги са големи мошеници. Трябва непрекъснато да гледаш да не са сменени етикетите или при сметката да не те излъжат. - Ти често ли ходиш? - Всеки ден. Аз там работя. Стоянка на таксита в краен квартал. Бабичка, с две пластмасови туби, се качва в едно от такситата и казва: - Момче, закарай ме до Централна баня за минерална водичка. Таксиджията я откарва до мястото, а бабата вади три монети по десет стотинки и му ги подава. - Какво е това ма, бабе? Какви са тия трийсе стотинки? - Толкова имам бе, момче. Ако имах четирисет, щях да си дойда с трамвая…. Баба ми обичаше да казва:"По-добре да стреляш, да презаредиш и пак да стреляш, отколкото да светиш с фенерчето и да питаш - "Има ли някой тук?"