Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
-Мъжо, мъжо - занареждала Пена - Като пътуваш по работа с камиона, внимавай много! Да бягаш от леки жени, че имало лоши болести! Заразиш ли ме, цялото село ще пламне!
Семейни 2,951 прегледа
Следващ →

Още вицове

Милионер си купува замък и пита продавача: - Чувал съм, че тук има призраци. Вярно ли е? - Глупости! От 800 години съм тука и никакъв призрак не съм виждал. Баща казва на сина си: - Сине, вече си на възраст, няма ли да се жениш? - Ами тате, имам три приятелки и се чудя коя да избера? - Слушай сине, ще им дадеш по пет хиляди лева и след една седмица ще ми кажеш какво са направили. След една седмица. - Е, сине, какво стана? - Ми първата тате, купи си дрехи, бижута, гримове... и ги изхарчи всичките. Втората, купи дрехи , бижута... но, купи и на мене също, изхарчи ги за двама ни.Третата, дадох й пет хиляди, след една седмица ги направила седем. - Ааааа! Ето сине, етоооо, виждаш ли! И ти коя избра? - Ми, тая с най-големите цици. Мъж влиза в обществена тоалетна да пикае. Застава до писоара, а до него застава някаква мутра. Поглежда човекът, на мутрата оная работа навита, като спирала.... Изпикал се човекът, изтръскал го, а другият го гледа изумено и пита: - Кво направи бе? - Как какво? Изтръсках го! - Ебати, колко било лесно, а аз моят го изстисквам... Назначили известен адвокат за служебен защитник на опасен престъпник, когото застрашавала смъртна присъда. Председателят на съда се приближил до адвоката и му поръчал да даде на обвиняемия най-добрия съвет. След кратък разговор между адвоката и обвиняемия, последния скочил и избягал през прозореца. На упрека на председателя на съда адвоката отговорил: - Но нали вие ми казахте да му дам най-добрия съвет! Един мъж влязъл в един мърляв бар и видял на ценоразписа: "Сандвич - $1 Оправяне на ръка - $2" Мъжът седнал на една маса и след малко към него се приближила сервитьорка почти без пола и със страхотно деколте. Мъжът я огледал и я попитал: - Вие предлагате ли "оправяне на ръка". - Разбира се, усмихнала се сервитьорката. - Добре тогава, вървете си измийте ръцете и ми донесете един сандвич.