Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Защо блондинките не могат да правят лед? Все забравят рецептата.
Любими Герои 3,296 прегледа
Следващ →

Още вицове

Двама чукчи се загубили в тайгата. Единят попитал: - Какво ще правим - ще викаме или ще стреляме? - Дай да стреляме - предложил другият. Стреляли, стреляли, никой не се обадил. Продължили да вървят. Свечерило се. Единият пак попитал: - Какво ще правим - ще викаме или ще стреляме? - Дай да викаме, защото ми свършиха стрелите... По празниците един петел решил да отиде в града! Там всичко му харесало и докато гледал по витрините изведнъж видял пилета на грил и се замислил... Изведнъж се сетил и си казал: - Брей, аз се чудя къде са гаджетата от селото, а те са дошли в града на солариум! Мъж и жена се пекат на плажа. Мъжът, дребничък и слаб човечец, забелязва, че жена му не откъсва очи от седящия наблизо огромен, мускулест красавец. Не издържайки, мъжът се обръща към жена си: - Напразно го зяпаш, скъпа. Спомни си - нашият съсед има гараж за два Кадилака, а държи там велосипед... - Снощи са ми разбили колата! - И какво са ти откраднали този път? - Алармата. Полунощ. Пиян спира такси: - Свободен ли си? - Да. - Тогава слез да пийнем заедно...