Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Една блондинка си вървяла по улицата, срещнала един минувач и го попитала: - Извинете, да знаете колко е часът? - Ами-и-и осемнадесет и четиридесет и пет - отговорил чоекът. Блондинката го изгледала с недоверие: - Да бе, да, хиляда........
Блондинки 3,128 прегледа
Следващ →

Още вицове

Гошо си купува червено расо,нахлупва червената гугла,мята чувалче с празни кутийки на гърба,напечатва си на принтера една банкнота от 500 евро и тръгва от магазин на магазин да предлага на продавачките да ги чука за 500 евро.След няколко часа ходене,една се съгласява,обръща табелката на затворено,влизат в склада,Гошо нарежда няколко чувала с дрехи и събаря върху им яката продавачка Сийка,чука я половин час, след което си разменят телефонните номера,а Гошо се запътва да си тръгва. Сийка: - А парите? - На колко си години? - На 40! - Вече си на 40 години и още вярваш в Дядо Коледа ли ? Жена влиза при доктор: - Докторе, фригидна съм. - А, така ли! Я да проверя... Е, как беше? - Ми, слаба работа... - Я да извикам Пешо. Пешо-о-о! - Е? Как е? - Ами... - О, ама ти наистина си за доктор! - Защо? Вие не сте ли?!? - А-а-а, не. Ние тук мажем... Все пак кучетата са по-умни от човека. Опитите на Павлов с кучетата са го доказали. При кучетата лесно се създават условни рефлекси..Не като при хората! При хората: препиеш - боли те главата, препиеш - боли те главата..и така да безкрай. Нямаш никакви условни рефлекси! - Келнер, ние със съпругата ми отбелязваме 25 години съвместен живот. Някакво вино да ни препоръчате? - Кажете първо дали искате да празнувате или да забравите? Командирован пристига в един хотел. Всички стаи са заети, само в една двойка има едно свободно легло, но никой не иска да се настани там, тъй като настанения там хърка ужасно. Нашия човек нямал друг избор и взел другото легло. Сутринта слиза на рецепцията свеж, отпочинал, обръснат. Администраторката пита: - Господине, успяхте ли да поспите? - О, няма никакви проблеми. Като се качих снощи, господинът тъкмо заспиваше в кревата, аз се наведох над него, целунах го по бузата и му казах: "Приятни сънища, скъпи мой" и той до сутринта не мигна..