Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Монахиня минава през гора. Нападат я Али Баба и 40-те разбойника и я изнасилват по веднъж. Питат я: - Сега като отидеш в манастира, какво ще кажеш? - Ще кажа - вървя си из гората, заета с богоугодни мисли, и изведнъж ме нападат Али Баба и 40-те разбойници и ме изнасилват по два пъти... - Сакън бе, жена, ние само по веднъж... - Че вие бързате ли?
Разни 1,827 прегледа
Следващ →

Още вицове

В бар се срещат двама боксьори, стари приятели - единят е тежка категория, а другия е лека. И двамата са в лошо настроение. Пръв проговаря боксьорът тежка категория: - Бесен съм! Днес заварих жена си с някакъв нещастник, не стига ами взе и нещо да ми се обяснява - отковах му един и го проснах в нокаут! - Верно ли бе - възкликнал другия - И при мен същото! И като ми пречерня, нахвърлих му се и - ляв, десен, ляв,десен, ляв, десен... - И какво стана? - пита първият. - Ами нищо, ама по едно време усещам - водя по точки! Попитали радио Ереван: - Колко тежи един слон? - Зависи къде те е настъпал. Съдийка споделя със съпруга си: - Напускам съдийството и започвам адвокатура! - Защо ма Миме! - Падна ми се най гадното дело. Заловен е КАТаджия с 200 лева подкуп, взет от неправоспособен,пиян циганин,с крадена Жигула, който се е блъснал в турски тираджия с купена книжка, след което в тях се е нанизал 1 камион с контрабандна стока, собственост на митничар. - И какво от това? - Митничаря е племенник на министъра. В клас. Учителката проверява домашните: - Петьо, защо си без домашно? - Вчера си изкълчих крака. - Седни си, двойка. Георги, а ти? - Дядо се разболя. - Седни си, двойка. А ти Иванчо? - Брат ми се върна от затвора. - Не се опитвай да ме плашиш! Седни си, тройка. Влиза блондинка в аптека и пита: - Извинете, да имате ОРАЛГИН? - Не ви разбирам - казва аптекарката. - Защото миналия път ми дадохте АНАЛгин и изобщо не ми помогна!