Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Една баба решила да седне и да си почине. ...Седнала и починала...
Черен хумор 2,612 прегледа
Следващ →

Още вицове

Въпрос: Колко инженера на Microsoft са нужни, за да се смени една лампа? Отговор: четири. Първият да ви попита за регистрационния номер на лампата. Вторият да ви попита: а вие рестартирахте ли я (да я включите и изключите)? Третият да попита: а преинсталирахте ли я? И четвъртият да каже: абе вие там имате проблеми с хардуера, при нас в офиса имаме същата лампа и работи нормално. Един поп кара колело без ръце и се спуска по нанадолнището. Изведнъж го спира полицай: - Стой, защо караш без ръце? - Кормилото е в ръцете на Господа, чадо. - Ахааа и се возите по двама... Отива един на лекар, влиза в кабинета. Едната му ръка седи вдигната като за хитлеристки поздрав. Гледа го доктора и му казва: - А свали си ръката де. Не съм нацист. - Абе, докторе, то да я сваля, ама... абе затова съм тук. Нещо така, ако можеш да помогнеш, че от три дена така стоя... - Кажи де, какво има? - Абе, докторе, пих Виагра, ама хапчето взе, че ми заседна на гърлото... Бойко Борисов ще оправи всички проблеми на София, стига да не му попречат, като го направят президент. Човек се обажда в полицията: - Ало, полицията ли е? -Да. -Обажда се Иван Иванов.На съседа ми Петър Петров му докараха дърва пълни с дрога! -Добре, ще изпратим екип да провери сигнала. Иван звъни на Петър: -Ало, Пешо? -Да. -Ей сега ще дойдат едни момчета да ти нацепят дървата! -Какви момчета бе?!? -Тези, дето миналия месец ми изкопаха лозето да търсят оръжия!