Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
На риболов... Млад рибар пита стария риболовец как определя на каква стръв да лови. - Сутрин като се събудя гледам на коя страна лежи члена ми. Ако е наляво ловя на мамарци, ако е надясно на червеи! - А ако стърчи? - Ех момче, момче! Ако ми стърчеше щях ли да стоя тук? !
Семейни 2,790 прегледа
Следващ →

Още вицове

Един отива в ада. Дявола започнал да го развежда да си избере първото наказание. Пича върви, оглежда се ... ама скръб навсякъде. Казани, кръстове, копане, ....мизария от всякъде. По едно време обече, съзрял в далечината един разпънат на кръст и една кака му прави свирки. Нашия герой веднага извикал "Това е само за мен" И дявола се провикнал "Маце, водя ти смяна" Отишли на Хасан в мазето на проверка трима полицаи. Влизат в мазето и гледат вътре претрупано с ДВД-та хладилници телевизори а у е такива неща, и единия полицаи пита: - Абе Хасане какви са тия хладилници бе не един не два ми 10 кво праят тука? Хасан: - Господин полицай туй на детето играчките не ги пипайте ще плаче. Другия полицай пита: - Хасане ами тия двд-та а у телевозори кво праят тука бе? - Абе това са на детето играчките не му ги местете много ще плаче то не обича да му ги пипат моля ви, помолил учтиво Хасан. - Ами Хасане какви са тия релси от влак тука в мазето ти бе ? - Ами то на детето бе господин полицай то ги носи от някаде тия неща, ама не му ги пипайте. - Абе Хасане то тия релси тежат 10000 тона бе, как детето ще ги донесе? - Господин полицай то детето малко не разбира от къде да знай колко тежи, то само носи. При джипито. - Кажи,бай Гошо! - Дойдох да те питам,тези хапове дето ми ги дава жената, да ги пия ли,или да ги спра,щото се чувствам някак особенно? - Как така особенно? - Ами, като го глътна, веднага ми щръкват ушите, настръхват ми миглите,изправя ми се косата, пикая нагоре,правя по 50 лицеви oпори. - Друго? - Не! - Я покажи хаповете! - Ето ги. - Ааа,Виаграааа.... Вътрешнофирмена заповед: "Във връзка с обявения в страната траур, нареждам всички монитори да бъдат превключени на черно-бял режим." Истински случай!От Павел Иванов К.Търся си квартира в Пловдив. Звъня,от уличен телефон на обява. Вдига няква лелка и аз казвам, че се обаждам по повод на обявата. Тя ме пита: - От къде се обаждаш? Аз казвам: - От уличен телефон! А тя: - Уличник такъв! - и ми затвори.