Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Блондинка излиза от учебния автомобил и плаче - скъсали са я на изпита по кормуване. Превключвала скоростите с две ръце...
Блондинки 3,236 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Не ме гледайте на снимката, много лошо съм излязла там! Дайте си ми я! - Госпожице, спокойно! Талона на колата и гражданската отговорност, моля. - Синът ми е истинско чудо! - хвали се един баща. - На три години е, но вече знае да чете, да свири на пиано и да рисува. - Моят е още по-добър - казва друг баща. - На три седмици е, а вече знае, че животът е скъп, заплатите - малки, данъците - високи, а атомната енергия всеки момент може да унищожи човечеството. - Откъде си сигурен, че знае всички тези неща? - Ами, непрекъснато плаче! Една блондинка била продавачка в магазин за хранителни стоки. Един ден мъж отишъл да си купи хляб и казал на блондинката: -Може ли един хляб? А тя му отвърнала: -Какво да може един хляб? В негърски бар за тежкари влиза плахо малък китаец. Съответно в лицето е като шибнат с ютия и носи очила с по-голям диоптер от константата на Планк. Сяда на бара и казва: - Един цай. Бармана естествено е някакъв черен грамаден като бизон, 3 на 3 метра. Поглежда малкото китайче с всевъзможно учудване и му отвръща: - Виж какво приятелче, тук не е някакво китайско кафене, а негъски бар! Тук се влиза като риташ вратата, изплюваш се, сядаш на бара и казваш: Дай една бира, пич! Китайчето решило, че трябва да се пробва още веднъж. Влезнало побутваики вратата, плахо се изплювнало на пода, седнало на бара и казало: - Един цай. Бармана го погледнал и махнал с огромната си глава: - Не така бе! Аз сега ще ти покажа как се прави. Гледай да се научиш. Огромния негър влиза с все вратата, изсеква се 2 пъти и се изхрачва, сяда на бара и казва: - Дай една бира, пич !!! Китайчето: - Не сервираме на церни. Младоженци се хвалят пред приятели: - Първата брачна нощ е невероятна! Целият апартамент се клатеше! - И кой първи каза: "Стига толкова, повече не мога!"? - Съседът от долния апартамент...