Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Чък Норис често дарява кръв на Червения кръст. Само, че никога не от неговата.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Иванчо и Марийка
В клас: - Деца, измислете изречение, обединяващо биология и математика. Марийка: - През лятото около нас летят хиляди насекоми. Иванчо: - Както зная таблицата за умножение, така зная и всички пози за размножение!
Иванчо и Марийка
03.10.2017
4,379 прегледа
Следващ →
Още вицове
Организатор на сватби: - Не трябва да се слагат масите под буквата "П". - Защо? - Защото след третия тост за гостите става лабиринт.
Докладва Аню Ангелов на Бойко Борисов за реформата в армията: АА: Г-н Министър-председател, реформата в армията е завършена. Съкратихме целият личен състав с изключение на мен и шофьора ми. ББ: Аню, нямаш ли шофьорска книжка, бе? И без това твоя шофьор минава на червено...
Мечо Пух върви из гората и гледа на едно дърво кошер. Качва се и почва да яде мед като бърка с лапи в кошера. Тръгва да слиза, но от меда залепнал за дървото. Не щеш ли по пътеката се задава Прасчо... Мечо Пух се провиква: - Прасчо, Прасчооо, моля ти се отпори ме! Прасчо го отпрал... ... след няколко часа завалял дъжд и Мечо Пух сам паднал от дървото.
Бай Славчо започнал работа като програмист и го попитали как върви работата: - Много е зле. Началника искам да работим като за трима. Хубавото е че сме петима.
Всички разправят, че Швейцария е най-независимата страна. Но в новините все чуваш "В Швейцария това, в Швейцария онова..". А за Монголия въобще нищо, никога, нищичко! Тя въобще съществува ли?