Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Андорските футболисти за първи път се класираха за финалите на Световното, но от работата е бил пуснат само вратаря.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Други
Кое е гадното когато правиш секс с ниско момиче ? ? ..... Точно на кулминацията и започва да драска нагоре ..питаш я защо, да не би да не й харесва, а тя ....искала да те целуне
Други
03.10.2017
2,390 прегледа
Следващ →
Още вицове
Стой детенце на тротоара и вика: - Пидираси, пидираси! Минава един чичко по улицата и му казва: - Ей, малкия! Още имаш мляко около устата а вече говориш мръсотии. Малкия отговаря. - Не е мляко! Пидираси, пидираси!
Отишъл Стоян,да търси Драган у тях,но излязъл баща му и казал,че Драган е в час по логика. -А какво е логика?-попитал Стоян. -Сега ще ти обясня.-казал бащата. -Имаш ли кибрит? -Да,имам. -Значи пушиш. -Да,пуша. -Щом пушиш,значи пиеш. -Да,пия. -Щом пиеш,значи ходиш и по барове. -Ми да. -Щом ходиш по барове,значи ходиш и по жени. -Да,ходя. -Ами значи не си педал.Ей тва е логика. Тръгнал си Стоян и по стълбите срещнал Иван,който също отивал да търси Драган.Стоян му казал,че Драган е в час по логика и започнал да му обяснява какво е логика: -Ти имаш ли кибрит? -Не,нямам -Значи си педал.Ей тва е логика.
Плешив мъж купува в аптеката препарат за растеж на косата и пита аптекаря: - Ще помогне ли? Че толкова много неща опитах вече! Аптекаря: - Виждате ли ей онзи човек там с мустаците и брадата? Това е жена ми - само помириса препарата!
Ветеринар се разболял и извикал при себе си обикновен лекар и му казва: - Аз съм болен, но искам да ви кажа, че когато аз съм болен при лечението разчитам изключително на интуицията си. Предлагам ви да използвате моите методи и да правите всичко както го правя аз. Докторът го огледал, изписал лекарства и подавайки рецептата на ветеринаря му казал: - Ако до две седмици не се почувствате по-добре, страхувам се, че ще трябва да ви застреляме.
Един ден Иванчо и Марийка си играли на двора с топката. Иванчо казал на Марийка, че иска да види гащичките й. Тогава качил топката на дървото и казал на Марийка да я вземе. И докато се качвала Иванчо й гледал гащичките и в това време излязла майка й и се провикнала: - Марийке, Иванчо ти гледа гледа гащичките. На другия ден сщото, а на следващия ден Иванчо пак качил топката на дървото и казал на Марийка да я вземе и точно тогава пак се провикнала майка й. - Марийке, Иванчо пак ти гледа гащичкити.-казала майка й. - Нищо мамо, без гащички съм.