Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Пешо, защо си толкова нервен? - Развеждам се...Не знам как да кажа на баща ми. - Защо? - Още не съм му казал, че съм се оженил.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Пиянски
Сутрин след страшно пиянски купон, всички се будят от възмутено момиче: - Снощи кой ме изчука? Естествено никой не си признава. Жалвайки се пет минути, момичето казва: - Кажете де, на мен ми хареса!
Пиянски
03.10.2017
1,791 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Каква е разликата между добрия адвокат и страхотния адвокат? - Добрият адвокат познава законите, а страхотният познава съдията.
- Докторе, - казва пациентът, - хората смятат, че мога да им чета мислите. Това много пречи на контактите ми. Нямам вече нито един приятел. Какво мислите за това? - Хайде, хайде, не се занасяйте! Много добре знаете какво си мисля!
Лежа си на дивана, чете си вестник, с едно око следя и мача по телевизията, пийвам си биричката, мезвам си чипс, с единия крак галя кучето - и влиза жената и започва да ми се кара, че нищо не правя!
седях и си мислех.и пак седях и си мислех.така мина час.аз продалжавах да седя и да си мисля.измина и 2ри час-все така седях и си мислех...внезапно,дори не знам как,установих,че само си седя
Двама приятели играят табла. По едно време единият се ядосва и удря с таблата по главата другаря си. За нещастие той умира. В съдът съдията го пита: - Защо уби приятеля си? - Ами играем си ние на табла и той хвърля заровете - дюшеш. Пак хвърля - пак дюшеш. Отново хвърля - отново дюшеш. За четвърти път хвърля - дюшеш… - Ами ти защо не го удари с таблата по главата?