Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Двама приятели се срещат на 1 януари: - Как посрещна Нова година? - Не знам, още не са ми разказали...
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Черен хумор
Перфектната обида: Майка ти е толкова дебела, че веднъж като скочила се заклещила във въздуха.
Черен хумор
03.10.2017
1,871 прегледа
Следващ →
Още вицове
Двама борци вървели из пустинята с една камила. Наближили един оазис и решили да напоят камилата. Тя обаче не искала да пие вода. Тогава единият казал: - Аз ще й натопя главата във водата, а пък ти ще смучеш отзад. Почнали. След малко оня отзад извикал: - Стига толкова, че засмуках тиня.
Правителството се безпокои за нашето благополучие. За своето си, отдавна няма какво да се безпокои.
Борци си говорят: - Най-обичам да пътувам във вагон за майки с деца! - Заради майките ли? - Не, бе! Знаеш ли какви хубави приказки разказват майките на децата си!
Минава един човек покрай оградата на военно поделение и слуша отвътре: - Зеленото отгоре! Зеленото отгоре! Почудил се какво става, намерил една дупка в оградата и надникнал оттатък. И какво да види: Военните садят дървета под надзора на цивилен от горското.
През зимата командира на поделението прави обиколка и казва на дежурния офицер: - Гледай какви висулки има по покривите, а отдолу вървят офицери. Ако падне на някой на главата и ще го убие. Вземи двама войника и ги пусни да свалят всички висулки! Обаче да се вържат с въже, че не искам нещастни случаи в поделението! След половин час дежурния офицер идва набегом и докладва - Господин, полковник, с един от войниците се случи нещастие - счупи си крака! - Мамка ти! Нали казах да го вържете бе! - Ами вързахме го, ама въжето се оказа много дълго! - Добре, взимай джипката и бързо го карай в болницата! След пет минути дежурния пак търчи: - Господин полковник, с войника се случи ново нещастие - счупи си и другия крак! - Бе вашта мама, кво направихте сега? - Ами качих го в джипа и газ към болницата ... ама забравихме да го отвържем!!??