Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Перфектната обида: Майка ти е толкова дебела, че веднъж като скочила се заклещила във въздуха.
Черен хумор 1,871 прегледа
Следващ →

Още вицове

Двама борци вървели из пустинята с една камила. Наближили един оазис и решили да напоят камилата. Тя обаче не искала да пие вода. Тогава единият казал: - Аз ще й натопя главата във водата, а пък ти ще смучеш отзад. Почнали. След малко оня отзад извикал: - Стига толкова, че засмуках тиня. Правителството се безпокои за нашето благополучие. За своето си, отдавна няма какво да се безпокои. Борци си говорят: - Най-обичам да пътувам във вагон за майки с деца! - Заради майките ли? - Не, бе! Знаеш ли какви хубави приказки разказват майките на децата си! Минава един човек покрай оградата на военно поделение и слуша отвътре: - Зеленото отгоре! Зеленото отгоре! Почудил се какво става, намерил една дупка в оградата и надникнал оттатък. И какво да види: Военните садят дървета под надзора на цивилен от горското. През зимата командира на поделението прави обиколка и казва на дежурния офицер: - Гледай какви висулки има по покривите, а отдолу вървят офицери. Ако падне на някой на главата и ще го убие. Вземи двама войника и ги пусни да свалят всички висулки! Обаче да се вържат с въже, че не искам нещастни случаи в поделението! След половин час дежурния офицер идва набегом и докладва - Господин, полковник, с един от войниците се случи нещастие - счупи си крака! - Мамка ти! Нали казах да го вържете бе! - Ами вързахме го, ама въжето се оказа много дълго! - Добре, взимай джипката и бързо го карай в болницата! След пет минути дежурния пак търчи: - Господин полковник, с войника се случи ново нещастие - счупи си и другия крак! - Бе вашта мама, кво направихте сега? - Ами качих го в джипа и газ към болницата ... ама забравихме да го отвържем!!??