Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Ако ти се стори, че си видял светкавица е късно да махаш крак от газта... Усмихни се и помахай на камерата!
Бисери 2,981 прегледа
Следващ →

Още вицове

Един пиян паднал в дълбока дупка. Не можал да излезе и си казал: Ако и сега не изляза ставам и си тръгвам! Времето лекува. Най-добре лекува към шест вечерта. Един живеел в живеел в квартал Илинден в София и му било дошло до гуша от македонци, затова решил да се пресели в Торонто, да ама и там имало македонци, затова отишъл в Аделаида-Австралия, обаче и там имало македонци, преселил се в Аржентина, но уви... и там имало македонци. Накрая хванал совалката за Луната. Като пристигнал, веднага влязъл в местния бар да пие едно кафе. Поръчал си го, а барманът го попитал: - Со колко шекер го сакаш кайвето? Двама приятеля си говарят: - Аз скоро ще стана на 30 години, а още не съм женен. - Да, някои хора имат много късмет. - Защо Бонев пусна Пенев по средата на мача? - Носеше се слух, че Пенев е купен от испанците и Бонев се надяваше да им вкара някой автогол.