Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Един младеж, забърсал една девойка в дискотеката и се прибрали в тях, обаче девойчето нямало цици и се притеснявало, та рекло: - Загаси лампата, че аз от кръста нагоре съм като новородено. Младежът са засмял и й казал: - Няма проблеми, то аз от кръста надолу съм като новородено. Загасил лампата, девойката като пипнала между краката му и почнала да пищи, светнала лампата и го попитала: - Нали каза, че от кръста надолу си като новородено. А той: - Еми да, 3 кила и 50 сантиметра.
Семейни 3,049 прегледа
Следващ →

Още вицове

Мъж се прибира от работа, насреща жена му тича разтревожена и вика: - Скъпи, ужас! Мама я ужили един скорпион. - Как така един? В кутийката бяха четири! Вера Кочовска:Аз не съм съгласна с Дарвин, защото не видях нито една маймуна да стане човек, но човек става маймуна. Като мярка за ограничаване на натоварването по софийските улици кметът Борисов подкрепи новата цена на билета за градския транспорт да стане 0.70лв. Решил господ да оправи нещата в здравеопазването и отишъл като редови лекар в поликлиника. Появил се първият пациент - парализиран и в количка. Сложил Бог ръка на рамото му и казал: - Стани и ходи! Болният става и тръгва. Излиза в коридора, там навалица от чакащи, които го питат: - Е, как е новият? - И той като другите... Дори кръвното не ми измери... При задържането на пиратите, полицията иззе 9 грама "Йо-хо-хо" и бутилка ром...